YEDİGÖLLER KAMPI | Bolu Etkinlik

YEDİGÖLLER KAMPI

23/11/2013

YEDİGÖLLER KAMPI (GEZİ)

23/11/2013 - 24/11/2013

Tam Gün

YEDİGÖLLER MİLLİ PARKI, YEDİGÖLLER MİLLİ PARKI, BOLU, 14100, Turkey

Kategori:

Katılımcılarımızın yoğun isteği üzerine Yedigöller Kampının tarihi 23/24 Kasım olarak değiştirilmiştir.Kasımda aşk başkadır! Kasımda doğa başkadır! Kasımda kamp başkadır! diyerek davet ediyoruz sizleri ülkemizin cennet doğa parçalarından birisi olan Yedigöller bölgesine. Kasım ayında Yedigöllerin tertemiz havası ve eşsiz güzellikleri ile buluşmaya gidiyoruz, unutmayın Yedigöllerin doğal güzelliklerini sözler anlatmaya yetmez.

Pisagor Ağacı, Temiz Havası, Şelaleleri, Gölleri, Vahşi Doğası ve Doğal Güzellikleri ile Yedigöller Kampı şimdi sizi bekliyor.

Ülkemizin nadide şehirlerinden birisi olan Bolu sınırlarında bulunan ve yedi adet gölden oluşan Yedigöller milli parkı herkesin mutlaka gidip görmesi gereken adeta bir saklı cennet köşesidir. Gerçek huzuru ve doğa ile iç içe bir yerde şehrin stresinden uzaklaşmak istiyorsanız buraya bayılacaksınız. Her mevsim ayrı güzel olan bu bölge her gidişinizde sizi kendisine aşık edicek. Doğa severlerin, doğa fotoğrafcılarının çok sevdigi bir milli park olan Yedigöller’de sessizlik, doğallık vede huzur sizi bekliyor.

Yedigöller kayan kütlelerin vadilerin önünü kapatması ile oluşmuş bir alandır. Ve adındanda belli olduğu gibi 7 adet gölden oluşmaktadır: Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Seringöl’dür.

Sessiz ve sakin tabiatı, güzel manzaraları, farklı arazi şekilleri, şelaleleri, yürüyüş yolları, çeşitli cins ve türde bitki ve ağaçlarla süslü çevresiyle mükemmel bir piknik, dinlenme, sakinlik, ferahlık, fotoğraf çekme, spor yapma, kamp çadır kurma yeri olan Yedigöller bu sefer sizi bekliyor.

Kamp programındaki bütün aktivitelere katılmak zorunda değilsiniz. İsteğiniz dahilinde Kamp Liderine başvurarak serbest zaman geçirebilir, kamp alanında keyif yapabilirsiniz.

KAMP PROGRAMI:

► 23 Kasım Cumartesi

07.30-Bolu’dan Araçlarımızla Hareket

09.00 – Yedigöller ve huzur-Çadırlarımızı kuruyoruz

09.15 – Hep beraber doğanın içinde kahvaltı yapıyoruz, Mönümüzde Kaşar Peynir, Krem Peynir, Bal, Reçel, Yumurta, Çokokrem, Yulaflı Bisküvi, Zeytin, Sınırsız çay.

10.20 – Kamptan hareket ile göller bölgesi gezimize başlıyoruz.

13.30 – Öğle yemeği molası veriyoruz, önceden hazırladığımız çantamıza aldığımız yiyecekleri tüketiyoruz.

14.00 – Gezimize devam ediyoruz.

17.30 – Kamp alanına geri dönüyoruz ve isteyenler çadırlarına, isteyenler kurdukları hamaklara giderek gün batımını izleyerek biraz şekerleme yapar ve dinlenir.

18.30 – Artık hava kararıyor, ateş yakılır, akşam yemeği için mangal hazırlığı başlar, bir yandan şarkılar söylenir, bir yandan sohbet edilir. Dileyenler kamp ateşi üzerinde ki yıldızları seyreder. Bu saatten sonrası oyunlar ve diğer etkinliklerle geçer. Merak etmeyin sizi heyecanlandıracak süprizlerimiz de var. Ve serbest zaman.

► 24 Kasım Pazar

09.00 – Günaydın Yedigöller Kampı ahalisi

09.15 – Hep beraber doğanın içinde kahvaltı yapıyoruz, Mönümüzde Kaşar Peynir, Krem Peynir, Bal, Reçel, Yumurta, Çokokrem, Yulaflı Bisküvi, Zeytin, Sınırsız çay.

10.20 – 7 göller gezimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

13.30 – Öğle yemeği molası veriyoruz, önceden hazırladığımız çantamıza aldığımız yiyecekleri tüketiyoruz.

14.00 – Gezimize devam ediyoruz.

15.30 – Yedigöller Kamp alanındayız, dileyenler kamp alanına gelen atlarla ormanın içinde biraz tur atabilirler, dileyenler dinlenebilirler.

16.00 – Yavaş yavaş çadırlarımızı toplamaya başlıyoruz.

17.10 – Aracımız hareket ediyor.

19.00-BOLU

Ücretlendirme ve Detaylar

Kişi başı katılım ücreti, ulaşım + rehberlik + giriş ücretleri + sabah kahvaltıları ve akşam yemeği,Çadır ve mat dahil 80TL’dir. 2 öğle yemeği tarafınızdan getirilecektir. Öğle yemekleri sırasında yürüyüşte olacağımız için önceden hazırladığınız yada satın aldığınız sandiviç ve meyveleri tüketebilirsiniz.

Grup katılım indirimi: 5 kişilik ve daha fazla gruplarda indirim yapılmaktadır.

Çadır ve Mat katılımcılarımıza temin edilmektedir.

Kendi aracınız ile ulaşım: Kendi aracınız ile gelecekseniz, rehberlik + giriş ücretleri
sabah kahvaltıları ve akşam yemeği dahil kişi başı ücret 60TL’dir.

SON KAYIT TARIİHİMİZ 22 KASIM CUMA AKŞAM 17.00′DİR

YÜKSEK ADRENALİN ETKİNLİK SORUMLUSU
CANER KAVAK
05324099431

Bu bir KAMPİST ve YÜKSEK ADRENALİN etkinliğidir..